motoger

Sonda lambda Audi A4 B5 FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Sonda lambda Audi A4 B5 FL
Sonda lambda Audi A4 B5 FL
Sonda lambda Audi A4 B5 FL
Sonda lambda Audi A4 B5 FL
Sonda lambda Audi A4 B5 FL
Sonda lambda Audi A4 B5 FL
Sonda lambda Audi A4 B5 FL
Sonda lambda Audi A4 B5 FL

Sprzedawcy części do Audi A4:

części szrot samochodowy
zamienne czesci samochodowe
giełda części śląsk
giełda części poznań
auto kasacja części używane
giełda części
auto części warszawa
auto części poznań
części używane poznań
moto2.pl
auto szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
auto części
czesci samochodowe uzywane
auto części gliwice
auto części zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
gielda czesci
giełda części samochodowych
części używane amerykańskie
części uzywane samochodowe
auto części słomczyn
moto2
giełda części słomczyn
części moto2
auto szrot
auto czesci zamienne
części używane opel

Cena Sonda lambda Audi A4 Cena

Serwis ogłoszeń części samochodowych do Audi A4 możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Sonda lambda. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Układ wydechowy. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2025-01-07 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2025-02-24 - numer oferty 31303831. Część używana Sonda lambda do Audi A4 B5 FL przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Sonda lambda Audi A4 B5 FL 2.4 2001 hatchback. Tanio Sonda lambda Audi A4 B5 FL 2.4 2001 hatchback. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 2.4 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2001. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu hatchback i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Audi. Ten model A4 wyszedł na cały świat w wersjach takich jak B5, B5 FL, B6, B7, B8, B8 FL, 1.9 tdi.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem sonda lambda i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Audi A4 wersja B5 FL. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Audi A4. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Czytałem na forum, że Audi A4 bardzo dobry samochód z niezłymi opiniami użytkowników i mechaników wiec warto kupić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Audi A4 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Audi A4. Więc uwielbiam swój samochód. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po sonda lambda do A4. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu sonda lambda. Dostałem sonda lambda od ręki i od razu mogłem montować do auta. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Wszędzie szukałem sonda lambda i znalazłem na szrocie motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Mój najdroższy kumpel wziął mnie na wędke jechaliśmy autem ale niestety uszkodził mój niezastąpiony samochód Audi A4. Musiałem poszukać  sonda lambda. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Audi A4. Mam nadzieję że jak poszukam trochę porad w internecie to ogarnę naprawę sonda lambda w Audi A4. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  W moim pięknym Pojeździe pojadę daleko i nie popsuje na pewno części sonda lambda do Audi A4. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej sonda lambda. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele sonda lambda. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Audi A4 na części.  


KONTAKT

tanio Sonda lambda Audi A4 B5 FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Sonda lambda Audi A4 B5 FL
Sonda lambda Audi A4 B5 FL Sonda lambda Audi A4 B5 FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl